Śniłeś o idealnej formie, natomiast trudno o taki efekt? Wypróbuj innowacyjnych suplementów!

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i blokuje produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus i najlepsze aktywne pierwiastki zapewniają Ci gwarancję, że Twój testosteron, na który właśnie mocno pracowałeś, nie zmieni się w estrogen.

WYDAJNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i zwiększ efekty swoich treningów. Cerberus umożliwi Ci wykuć mięśnie ze stali oraz wspaniale je wyrzeźbić. Zwiększenie wielkości i szybkości jeszcze wcale nie istniałoby właśnie łatwe i duże.
Cerberus

Gdy potrzebujesz wyzwolić w sobie bestię, musisz zwiększyć poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że żyje enzym, aromataza, który idzie na zmianę androgenów (w tym testosteronu) w hormony żeńskie, czyli estrogeny. Enzym obecny istnieje a Twoim wrogiem. Cerberus jest zdolnym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Sprawdzisz gdy Twoje mięśnie pracują bardziej efektywnie. Zauważysz jak zamienia się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia rezultaty kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Wzmaga ilość hormonu rozwoju we natur
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus posiada unikalną zastrzeżoną mieszankę składników EstroBlock, która hamuje produkcję estrogenu i trzyma poziom testosteronu na wysokim poziomie. To wszystko bez efektów ubocznych. Dla wielkiego efektu stosuj wspólnie z środkiem Somatodrol.

Antoni Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jak młody chłopak wykonywałeś w piłkę nożną. Kontuzja spowodowała, że trafił na siłownię. Pokazało się, że posiada predyspozycje do robienia mojej opinii. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata ciężkiej pracy nad swoim ciałem i doborem prawidłowej diety nauczyły go jako odpowiednio myśleć o siebie. Tę myśl kieruje swoim podopiecznym.

Cerber to główny mityczny trzygłowy pies.
Cerberus żeby Somatodrol pomoże Ci wyzwolić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Przetestuj!

Iridium Labs buy

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )