Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pragniesz środka, który zlikwiduje ten kłopot oraz poprawi stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to nie najpopularniejszy kłopot, z którym często konfrontują się już nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Przyczyną prawdopodobnie stanowić niezdrowa dieta i niezdrowe nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w obecnym witamin a biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które koncentrują dwa w jakimś: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i skuteczność olejku, który pomaga ich widok oraz organizację. Dzięki dobrze dobranemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i działającą ochronę dla włosów. Co istotne, doskonale kształtują się zarówno dla pań, jak jeszcze dla gości, robiąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, że wszelki olejek i wyciąg pełni zupełnie odrębną rolę, rzutując na pozostały element włosa:

– skłaniając go do wzrostu,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając i pobudzając naruszone cebulki.

Wspomagają w niniejszym zamknięte w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi i pszenicy, z kamelii i argininę. To racja te momenty decydują o sprawnym funkcjonowaniu lęku i pamiętają niezwykłe uznanie w ciągu profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wypadaniu, a co za tym chodzi, choćby do 60% obniżając ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo-Shampoo

Vivese Senso-Duo Oil 2