Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pożądasz środka, który rozwiąże tenże kłopot oraz polepszy wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to że najpopularniejszy kłopot, z jakim systematycznie konfrontują się dziś nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Podstawą może żyć niezdrowa dieta i niezdrowe zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w ostatnim witamin a biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które składają dwa w jednym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz efektywność olejku, który ułatwia ich kształt i organizację. Dzięki dokładnie dostosowanemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i działającą ochronę dla włosów. Co ważne, znakomicie przyznają się i dla pań, jak również dla gości, zatrzymując się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, że cały olejek oraz wyciąg pełni zupełnie odrębną rolę, oddziałując na kolejny element włosa:

– biorąc go do rozwoju,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając i regenerując naruszone cebulki.

Wspierają w tym zawarte w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii oraz argininę. To obecnie te momenty przesądzają o sprawnym funkcjonowaniu materiału i zajmują wysokie uznanie w toku profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wypadaniu, i co wewnątrz tym chodzi, nawet do 60% redukując ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo-Shampoo

Vivese Senso Duo-Oil 2