Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dość tego, że każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej atrakcyjna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze bezpośrednio z natury – moc naturalnych wyciągów roślinnych i dobrodziejstwo powstające z częstych elementów wzmacniających, które znajdują się w tymże serum sprawiają, że zaraz po pierwszej aplikacji może oraz poczuć różnicę. To duża formuła, która zbiera się nie wyłącznie na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą budowę włosów – z ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy sklep w właściwych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – poprawia mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – pobudza produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Wyciąg z kamelii – poprawia budowę włosa zamykając jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To przecież wciąż niepełna lista elementów spotykających się w Vivese Senso Duo Oil 2 oraz związanych z nimi zalety. Soki z kiełków soi oraz pszenicy odżywiają, sok z nasion róży kieruje do twarzy głowy naturalnych przeciwutleniaczy, zaś obecność witamin I, C i E efektywnie chroni włosy przed niszczycielskim wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana licznymi badaniami, co czyni niezbyty dowód iż warto sięgnąć z atutów tego surowca osobiście.

Vivese Senso Duo

Pro-Engine Ultra

Revitalum Mind-Plus

Vivese Senso Duo Shampoo