Climax Control – Wypróbuj sposób, dzięki któremu otrzymasz szansę doprowadzić większość pań do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło i Twoja znajoma nie ubiegła w sum zaspokojona? Panie potrzebują sporo czasu, by odczuć kompletną satysfakcję z seksu i poczuć orgazm, aniżeli my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ci się kiedyś przedwczesny wytrysk to znasz, o czym mowa. Mimo tego, że Twoja partnerka starała Ciż się powiedzieć, że obecne nie problem, to sam wiesz, iż nie udało Ci się jej w szerocy zaspokoić. Jeżeli sprawia Ci się co zwłaszcza, ona prawdopodobnie w tyle stracić cierpliwość.

Długi seks daje się być sposobem do dobrego związku. Twoja partnerka może opowiedzieć o Tobie oraz Twoich „łóżkowych wyczynach” naszym koleżankom, jeżeli zatem Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej oczekiwaniom.

Na wesele jest sposób, który znakomicie rokuje. Niewykluczone, że ze własną partnerką w łóżku wytrzymasz dłużej niż dotychczas. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem lub niepełnym wzwodem mogą pójść do historii.

Formuła Climax Control może wywołać, że będziesz w kształcie dłużej uprawiać sex niż przed podjęciem terapii. Ten specjalny czas jest okazję zdziałać cuda – Twoja żona zapewne zapomni o otaczającym ją świecie.

Brak pełnej erekcji w trakcie związku to szybko obecnie nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz był możliwość kontynuowania zabawy (gdy tylko Twojej partnerce wystarczy sił!)

Możesz przejąć opiekę nad wytryskiem. Możesz nim prowadzić. Tylko nie będziesz potrzebował zwalniać tempa, żeby powstrzymać się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł wykonywać sex tak długo jak chce o tym Twoja żona.

climax control

Derminax

Fem max