Brak erekcji – jakie moga być tego przyczyny. 

 

Spośród najczęstszych powodów pojawienia się kłopotów z erekcją można wymienić:

 

1) Zła dieta – jeśli zwykliśmy odżywiać się głównie szybkim jedzeniem, tłustym, w naszym codziennym jadłospisie nie ma zaś zdrowych owoców, warzyw, ryb, to nie wolno się dziwić, że na nieszczęście potencja nie towarzyszy nam zbyt często.

 

2) Brak ruchu, siedzący tryb funkcjonowania – o ile to całkowicie zrozumiałe, że dzisiaj spędzamy dużo czasu w pozycji siedzącej, przecież bez pracy trudno żyć na fajnym poziomie, to jednak nie ma żadnej wymówki dla osób, które nie ruszają się po wyjściu z pracy.

 

3) Kłopoty natury zdrowotnejgdy człowiek choruje na schorzenia serca, nadciśnienie
tętnicze
, cukrzycę, to z automatu również z jego poziomem libido nie wszystko jest w porządku.

 

4) Znużenie – o ile na początku związku jesteśmy pewnie zafascynowani swoją kobietą, jej ciałem, to potem może dojść rutyna. A jak wszyscy wiedzą, rutyna to nic dobrego. W tym celu warto porozmawiać z własną kobietą, spytać czy byłaby w stanie trochę bardziej urozmaicić pożycie seksualne. Godne zainteresowaniapowabne ubrania, być może jakieś zabawki, produkcje
erotyczne
bądź przebieranie się. Opcji, dzięki którym nasze życie erotyczne będzie fajniejsze jest sporo.

 

5) Nadmierny stres, problemy w pracystresujące sytuacje są stałym elementem naszego życia, ale przecież wcale nie jest
powiedziane
, że musimy reagować na nie dużym zdenerwowaniem. Naprawdę można w taki sposób pokierować swoim życiem, aby nigdy nie dochodziło do tej sytuacji, w której to stres sparaliżuje nam zarówno dzień, jak i nockę.


tekst dostepny na
stronie-viagra bez recepty

kamagra zel