Różne sposoby na bycie trendy

Spora ilość pań ma spore kompleksy na punkcie swojej wagi – całkiem często nie mają one żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości, ale nie ma najmniejszego sensu kłamać – całkiem często sytuacja jest taka, że istotnie panie mają trochę kilogramów za wiele. Na szczęście są naprawdę interesujące rozwiązania, które powodują, iż można prezentować się szczuplej. Ba, niekiedy całkiem szczupłe kobiety przez beznadziejnie dobrane ubrania mogą wyglądać na sporo cięższe aniżeli naprawdę. Ubiór jest bardzo ważny!
http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Czolenka-280.html

Na pewno ubrania muszą być jednego koloru – oczywiście nikt nie zakłada, że odpadają różne odcienie tego samego koloru, nie przesadzajmy, w owej kwestii panuje całkowita wolność. Na dodatek niech barwa naszego stroju podkreśli naszą karnację, wszystko co w niej najwspanialsze. Czarne spodnie oraz beżowa bluzka? To beznadziejne połączenie, nie dość, iż wygląda niezbyt korzystnie nawet na szczupłej kobiecie, to oprócz tego pogrubia.

W przypadku szerokich ramion trzeba unikać poduszek, wszelkiego rodzaju żabotów oraz falban. Jeśli zaś w rachubę wchodzą wąskie biodra i rozbudowana klatka piersiowa, trzeba założyć szeroką spódnicę, oprócz tego top z dekoltem – w tak zwaną literę V. Nierzadko panie chcą ukryć brzuch, i to nie tylko jeśli są ciężarne. W owym celu należy założyć spódniczkę bez kieszeni, a także sporych rozmiarów bluzkę. Chociaż w ostatnim czasie panuje swoista moda na spore pośladki, to jednakże jeśli jakaś z pań chciałaby takowe ukryć, powinna założyć spodnie poniżej talii, oczywiście mowa w tym momencie o spodniach z paskiem. No i do tego szpilki – nie są wygodne, ale przynajmniej sprawiają, że wyglądamy na http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie-251.html
kilka kilogramów mniej.