Sposoby na silniejszą erekcję

avatar_99_page

Jeśli zależy ci na mocniejszej erekcji, musisz regularnie trenować

Przemieszczaj się pieszo oraz podskakuj zamiast pchać się do taksówki

Jeśli zależy ci na silniejszej erekcji, musisz systematycznie trenować. Wzmocnienie ogólnego stanu twojego ciała oraz formy wpłynie zdecydowanie dodatnio na stan zdrowia twojego członka. Badania dowodzą, iż faceci, którzy pokonują pieszo codziennie 3 kilometry, mają o połowę mniej kłopotów z erekcją w porównaniu tadalis do mężczyzn, którzy praktykują siedzący tryb życia. Zawężanie się żył jest jedną z głównych przyczyn braku wzwodu. Żyły funkcjonują na najlepszym poziomie jedynie wtedy, kiedy się regularnie ćwiczy. Nie trzeba od razu realizować wszystkich skomplikowanych ćwiczeń penisa, żeby pomóc mu być we wzwodzie jak najdłużej. Niezwykle łatwe ćwiczenie, jak spacer w miejsce zamawiania taksówki na małe dystanse już wystarczą, aby spowodować widoczną różnicę szybko i w komfortowy sposób. Innymi słowy, żeby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się do pracy.

W jaki sposób pomaga ziewanie?

Gdy ziewasz, to rzeczywiście możesz mieć wzwód. Dzieje się tak dlatego, ponieważ zarówno ziewanie jak i wzwód są wynikiem istnienia nietrwałego, jednakże niezmiernie aktywnego biologicznie związku chemicznego, zwanego tlenkiem azotu. Gdy substancja ta zostanie już uwolniona w mózgu, ma poniekąd przed sobą dwie drogi: może przesunąć się do ust albo do penisa. Nigdy nie odczułeś małego drżenia tam na dole podczas ziewania? Jest to rezultat tego, że tlenek azotu powędrował zarówno do ust jak i okolic penisa. Pamiętaj w takim razie o częstym ziewaniu oraz uwalnianiu więcej tlenku azotu dla silniejszej erekcji. Tylko uważaj z tym ziewaniem w miejscu pracy, bo cię wezmą za lenia.

Dobrze się wysypiaj

Po stosunku twój penis jest na ogół zmęczony. Musi wypocząć. Toteż niezwykle ważne jest, żebyś zażył tyle snu, ile tylko będzie możliwe. W trakcie odpowiedniego snu zdrowy mężczyzna zaznaje pięciu-sześciu wzwodów, ale niekoniecznie jest to okazja do kolejnej igraszki z partnerką. W ten sposób twój organizm raportuje ci, iż twój członek jest potencja zdrowy oraz gotowy znowu do użycia. Twój członek “ładuje się” podczas snu. Tak więc dla silnej oraz zdrowej erekcji, spokojny oraz długi sen jest niezmiernie ważny.