Przez co nie masz ochoty na seks?

indeks1

Co tłumi chęci do uprawiania seksu?

Brak zainteresowania seksem u mężczyzny to nie to samo, co problemy z erekcją albo impotencja. Mężczyźni, którzy cierpią na zbyt niskie libido lub nawet jego brak, mogą uzyskać erekcję, nawet, jeśli stracili całkowicie zainteresowanie seksem.

Brak zainteresowania seksem u facetów może być następstwem bardzo rozmaitych powodów, które zawierają zarówno czynniki fizyczne i psychiczne. Te pierwsze to zazwyczaj choroba alkoholowa, narkomania, otyłość, anemia, niski poziom testosteronu, cukrzyca albo działania uboczne niektórych leków.

Wśród psychicznych przyczyn niskiego libido ewentualnie wręcz jego zaniku wymienia się depresję, stres, ukryty homoseksualizm i problemy w związku. Niskie cialis bez recepty libido może również wystąpić u niektórych mężczyzn z powodu zahamowań wywołanych traumatycznymi przeżyciami w dzieciństwie.

Nerwowe sytuacje

Większość mężczyzn doznaje stresu z powodu trudów zawodowych lub problemów w związku bądź w rodzinie. Może to prowadzić do znacznego obniżenia libido. Bez względu na przyczynę stresu, organizm człowieka ma naturalną tendencję do odpowiadania na niego przygotowaniem do walki albo ucieczki. Z tego powodu wydziela hormony takie jak kortyzol i adrenalina, które w naturze mają zachęcać go do działania. Trudno jednak po otrzymaniu słownej reprymendy od kierownika zacząć go bić albo uciekać, w następstwie tego najczęściej tłumimy tę naturalną reakcję, powodując, że skumulowana energia i napięcie nie znajdują ujścia. Jeżeli przez długi czas trwasz w podobnej sytuacji nie mając szansy rozładować swoich nerwów, musisz liczyć się z pojawieniem się jego skutków zdrowotnych, w tym trudności seksualnych, takich tania kamagra jak brak popędu płciowego czy brak zainteresowania seksem.