Dziewięć sposobów na zwiększenie libido

4305-4054-wu.jpg

Poznaj kilka przetestowanych sposobów na to, żeby bardziej Ci się chciało i aby twoja i partnerki satysfakcja ze stosunku była o wiele większa.

Oto kilka prostych porad, żeby w twoim łóżku zrobiło się naprawdę przyjemnie!
1. Dotykaj swoją partnerkę
Jeżeli będziesz codziennie dotykał partnerkę, twoje ciało zacznie wydzielać hormony, które wzmocnią waszą więź. Amerykańskie badania dowiodły, że dotyk stymuluje wydzielanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która zespala pary ze sobą. Efekt jest oczywisty: częściej zaczynasz mieć niegrzeczne myśli.
2. Wyjdź na słońce

Godzina spędzona w pełnym słońcu może zwiększyć ilość testosteronu (najważniejszego męskiego hormonu) w twoim ciele aż o sześćdziesiąt dziewięć % – tak twierdzą badacze z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Dodatkowo promienie słońca obniżają ilość melatoniny, hormonu, który działa niekorzystnie na płodność oraz popęd seksualny. Solarium też tak działa.
3. Aranżuj romantyczne seanse filmowe

Według naukowców z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może doprowadzić do tego, że mężczyzna stanie się bardziej romantyczny i czuły. Zauważyli oni, iż filmy miłosne podnoszą ilość progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za wzrost libido – aż o 10 procent. Najżmudniejszmy twoim zadaniem będzie znalezienie takiego filmu, w czasie którego uda ci się nie usnąć.
4. Kiedy tylko masz ochotę to ziewaj
Ziewanie oraz erekcje są dozorowane przez ten sam związek chemiczny: tlenek azotu. Ziewając, przygotujesz ścieżki neurochemiczne, dzięki którym staniesz na wysokości zadania, kiedy zajdzie tego typu konieczność. Oprócz tego ziewanie powoduje, iż czujesz się odprężony, a do twojego penisa przypływa więcej krwi.

5. Pij ekstrakt z granatu
Codziennie wypijaj szklankę soku z granatu. Badania dokonane na Uniwersytecie Kalifornijskim udowodniły, cialis
że owoc ten powiększa przepływ krwi do twojego narządu płciowego. Oprócz tego sprawia, iż całujesz z większą namiętnością.
6. Otocz się wonią wanilii

Zapach wanilii efektywnie wzmacnia przepływ krwi do penisa – tak mówią badacze z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia zwiększa wytwarzanie fal alfa w mózgu, które relaksują i pomagają wyzbyć się zahamowań. Struktura chemiczna wanilii jest podobna do dopaminy – substancji wytwarzanej w mózgu, która generuje podniecenie seksualne. Rozumie się samo przez się, że nabywanie lodów waniliowych jest o wiele mniej kłopotliwe niż wyposażanie się w specyfiki na potencję.
7. Jedz lekko
Jeśli facet je zbyt mało cynku, jego organizm produkuje mniej testosteronu. W związku z tym warto włączyć do diety sporo potraw mięsnych, orzechów, nabiału oraz pełnoziarnistych produktów piekarskich. Nie zapomnij również o witaminie C, która zwiększa stan oksytocyny w organizmie oraz wspomaga funkcjonowanie gruczołów płciowych.
8. Przestań być palaczem

Nikotyna znajdująca się w papierosach może spowodować zwężenie naczyń krwionośnych, utrudniając napływ krwi do penisa. Pewne doświadczenie udowodniło, że spalenie jedynie dwóch papierosów może sprawić, iż erekcje będą bardziej miękkie. Nie zapominajmy także o innych negatywnych atrybutach palenia, takich jak nieświeży oddech, żółte zęby oraz zmarszczenia skóry.
wiecej na naszej stronie kamagra zel